Մայիսի 23, 30

Դաստիարակների լաբորատորիա

Մայիսի 23,30_ի պարապմունքներ. «Աիդա Պետրոսյան» սրահ
Ժամը` 13։30-14։30

Պատասխանատու՝ Աննա Հովհաննիսյան,
Լուսաբանող՝ Մարգարիտա Հեքիմյան
Ծրագրում՝    
Մասնակիցները   
Մայիս 23, 30_ին՝

  • Հայրոյան Աննա
  • Հեքիմյան Մարգարիտա
  • Եղիազարյան Արմինե
  • Առաքելյան Լիլիթ
  • Գփոյան Իվետա
  • Խաչատրյան Արմինե
  • Տերտերյան Էմմա
  • Պետրոսյան Մարիամ
  • Սարդարյան Շուշան
  • Հարությունյան Գոհար
  • Նակաշյան Սոնա
Реклама

Մայիսի 2

Դաստիարակների լաբորատորիա

Մայիսի 2_ի պարապմունք. «Աիդա Պետրոսյան» սրահ
Ժամը` 13։30-14։30

Պատասխանատու՝ Աննա Հովհաննիսյան,
Լուսաբանող՝ Մարգարիտա Հեքիմյան
Ծրագրում՝    
13:30-14:30. Դաստիարակների շվիի միասնական դասընթաց
Մասնակիցները   
Մայիս 2_ին՝

  • Հայրոյան Աննա
  • Հեքիմյան Մարգարիտա
  • Եղիազարյան Արմինե
  • Առաքելյան Լիլիթ
  • Գփոյան Իվետա
  • Խաչատրյան Արմինե
  • Տերտերյան Էմմա
  • Պետրոսյան Մարիամ
  • Սարդարյան Շուշան
  • Հարությունյան Գոհար
  • Նակաշյան Սոնա

Ապրիլի 25

Դաստիարակների լաբորատորիա

Ապրիլի 25 _ի պարապմունք. «Աիդա Պետրոսյան» սրահ
Ժամը` 13։30-14։30

Պատասխանատու՝ Աննա Հովհաննիսյան,
Լուսաբանող՝ Սարդարյան Շուշան
  1. Ֆիլմը՝ Շուշան Սարդարյանի
  2. Ֆիլմը՝Նելի Արղությանի
Ծրագրում՝    
13:30-14:30. Դաստիարակների շվիի միասնական դասընթաց
Մասնակիցները   
Ապրիլի 25_ին՝

  • Հայրոյան Աննա
  • Հեքիմյան Մարգարիտա
  • Եղիազարյան Արմինե
  • Առաքելյան Լիլիթ
  • Գփոյան Իվետա
  • Խաչատրյան Արմինե
  • Տերտերյան Էմմա
  • Պետրոսյան Մարիամ
  • Սարդարյան Շուշան
  • Հարությունյան Գոհար
  • Նակաշյան Սոնա

Ապրիլի 4

Դաստիարակների լաբորատորիա

Ապրիլի 4_ի պարապմունքներ. «Աիդա Պետրոսյան» սրահ
Ժամը` 13։30-14։30

Պատասխանատու՝ Աննա Հովհաննիսյան,
Լուսաբանող՝ Սարդարյան Շուշան
Ծրագրում՝    
13:30-14:30. Դաստիարակների շվիի միասնական դասընթաց
Մասնակիցները   
Ապրիլի4_ին՝

  • Հայրոյան Աննա
  • Հեքիմյան Մարգարիտա
  • Եղիազարյան Արմինե
  • Առաքելյան Լիլիթ
  • Գփոյան Իվետա
  • Խաչատրյան Արմինե
  • Տերտերյան Էմմա
  • Գրիգորյան Էլյա
  • Սարդարյան Շուշան
  • Հարությունյան Գոհար
  • Նակաշյան Սոնա

Մարտի 11,14

Դաստիարակների լաբորատորիա

Մարտի 11 և 14_ի պարապմունքներ. «Աիդա Պետրոսյան» սրահ
Ժամը` 13։30-14։30

Պատասխանատու՝ Աննա Հովհաննիսյան,
Լուսաբանող՝ Սարդարյան Շուշան
Ծրագրում՝    
13:30-14:30. Դաստիարակների շվիի միասնական դասընթաց
Մասնակիցները   
Մարտի 11_ին՝

  • Արղության Նելի
  • Հայրոյան Աննա
  • Հեքիմյան Մարգարիտա
  • Եղիազարյան Արմինե
  • Առաքելյան Լիլիթ
  • Ավետիսյան Անուշ
  • Խաչատրյան Արմինե
  • Տերտերյան Էմմա
  • Սահակյան Տաթև
  • Ամիրխանյան Անահիտ
  • Սարդարյան Շուշան
  • Հարությունյան Գոհար
  • Սաֆարյան Սիրարփի

Մարտի 7

Դաստիարակների լաբորատորիա

Մարտի 7_ի պարապմունք. «Աիդա Պետրոսյան» սրահ
Ժամը` 13։30-14։30

Պատասխանատու՝ Աննա Հովհաննիսյան,
Լուսաբանող՝ Գոհար Հարությունյան
Ծրագրում՝    
13:30-14:30. Դաստիարակների շվիի միասնական դասընթաց
Մասնակիցները   
Մարտի 7_ին՝

  • Արղության Նելի
  • Հայրոյան Աննա
  • Հեքիմյան Մարգարիտա
  • Եղիազարյան Արմինե
  • Առաքելյան Լիլիթ
  • Ավետիսյան Անուշ
  • Խաչատրյան Արմինե
  • Տերտերյան Էմմա
  • Սահակյան Տաթև
  • Ամիրխանյան Անահիտ
  • Սարդարյան Շուշան
  • Հարությունյան Գոհար
  • Սաֆարյան Սիրարփի

Փետրվարի 25, 28

Դաստիարակների լաբորատորիա

Փետրվարի 25_ի և 28_ի պարապմունքներ. «Աիդա Պետրոսյան» սրահ
Ժամը` 13։30-14։30

Պատասխանատու՝ Աննա Հովհաննիսյան,
Լուսաբանող՝ Տերտերյան Էմմա
Ծրագրում՝    
Մասնակիցները   
Փետրվարի 25 և 28_ին՝

  • Արղության Նելի
  • Հայրոյան Աննա
  • Հեքիմյան Մարգարիտա
  • Եղիազարյան Արմինե
  • Առաքելյան Լիլիթ
  • Ավետիսյան Անուշ
  • Խաչատրյան Արմինե
  • Տերտերյան Էմմա
  • Սահակյան Տաթև
  • Ամիրխանյան Անահիտ
  • Սարդարյան Շուշան
  • Հարությունյան Գոհար

Փետրվարի 11,14

Դաստիարակների լաբորատորիա

Փետրվարի 11_ի և 14_ի պարապմունքներ. «Աիդա Պետրոսյան» սրահ
Ժամը` 14։00-15։00

Պատասխանատու՝ Աննա Հովհաննիսյան,
Լուսաբանող՝ Տերտերյան Էմմա
Ծրագրում՝    
Մասնակիցները   
Փետրվարի 11 և 14_ին՝

  • Արղության Նելի
  • Հայրոյան Աննա
  • Հեքիմյան Մարգարիտա
  • Եղիազարյան Արմինե
  • Առաքելյան Լիլիթ
  • Ավետիսյան Անուշ
  • Խաչատրյան Արմինե
  • Տերտերյան Էմմա
  • Սահակյան Տաթև
  • Ամիրխանյան Անահիտ
  • Սարդարյան Շուշան
  • Հարությունյան Գոհար

Դեկտեմբերի 13

Դոկտեմբերի 13_ի պարապմունքներ. «Աիդա Պետրոսյան» սրահ
Ժամը` 14։00-15։00

Պատասխանատու՝ Աննա Հովհաննիսյան,
Լուսաբանող՝ Անահիտ Ամիրխանյան
Ծրագրում՝    
Մասնակիցները   
Դեկտեմբերի 13_ին՝

  • Արղության Նելի
  • Հայրոյան Աննա
  • Հեքիմյան Մարգարիտա
  • Եղիազարյան Արմինե
  • Առաքելյան Լիլիթ
  • Ավետիսյան Անուշ
  • Պետրոսյան Լուսինե
  • Անտոնյան Ինգա
  • Խաչատրյան Արմինե
  • Տերտերյան Էմմա
  • Սահակյան Տաթև
  • Ամիրխանյան Անահիտ
  • Սարդարյան Շուշան
  • Հարությունյան Գոհար

Նոյեմբերի 26 և 29

Նոյեմբեր 26, 29_ի պարապմունքներ. «Աիդա Պետրոսյան» սրահ
Ժամը` 14։00-15։00

Պատասխանատու՝ Աննա Հովհաննիսյան,
Լուսաբանող՝ Անուշ Ավետիսյան,
Ծրագրում՝    
Մասնակիցները   
Նոյեմբերի 26 և 29_ին՝ 

  • Արղության Նելի
  • Հայրոյան Աննա
  • Հեքիմյան Մարգարիտա
  • Եղիազարյան Արմինե
  • Առաքելյան Լիլիթ
  • Ավետիսյան Անուշ
  • Պետրոսյան Լուսինե
  • Անտոնյան Ինգա
  • Խաչատրյան Արմինե
  • Տերտերյան Էմմա
  • Սահակյան Տաթև
  • Ամիրխանյան Անահիտ
  • Սարդարյան Շուշան
  • Հարությունյան Գոհար